| mikey a întrebat:

Daca va-s ruga frumos imi spuneti cum sa-mi fac la hi5 profil privat?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Iti faci hi5-ul normal, iar dupa dai sus, in dreapta la confidentialitate. Si acolo ai optiunile : Numai prietenii mei sau Oricine imi poate vizualiza profilul. O sa dai la "numai prietenii mei" happy

12 răspunsuri:
| Mămăruţa10 a răspuns:

Dai la cont apoi la confidentialitate si iti setezi acolo dai clic pe ce vrei sa iti alegi dai salvare si gata! cuplacere!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe hi5 asta nou nu mai este straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte usorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu dupa ce ti-ai construit un profil de hi5, mergi si il declari la primaria de care apartii, cu taxele si impozitele aferente si atunco te poti lauda ca ceva e privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Account si dai la toate (care au) "only my friends "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut si nu este asa cum a spus cami asa am facut si nu a merssad
este greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde este confidentialitate?

| ovidiu_4137 a răspuns:

Dai la account >>> manage privacy settings >>> My profile can be viewed by my friends only