| BicolorBell;x a întrebat:

Buna!
Va rog frumos sa imi spuneti si mie licee din Bucuresti cu profilul Stiinte ale naturii.Media mea este 9.24,si imi doresc f mult sa merg la acest profil, deoarece vreau sa devin medic.
Daca nu va cer prea mult, v-as ruga sa imi spuneti, daca se poate, media de admitere a liceului recomandathappy. A, si daca stiti ce materii se fac[doar daca stition the phone
Multumesc anticipat!:*[sper sa n'am o medie prea mica :-s]

Răspuns Câştigător
| Iva a răspuns:

Uite aici lista de licee din Bucuresti cu profilul asta: http://www.admitereliceu.ro/......itutii.php
Ai medie buna, deci sanse mari.
Iti recomand sa incerci simularea fisei de inscriere, aici: http://www.admitereliceu.ro/fisa-inscriere-liceu

2 răspunsuri:
| LauraSpataru a răspuns:

Sa stii ca poti face mate-info la fel de bine. Eu asta am facut si am 4 fosti colegi care sunt medicinisti. Orice ai alege, BAFTA MARE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegiul National Gheorghe Sincai sau Ion Creanga sunt bune