| FreakyKidu22 a întrebat:

Daca vizionezi un video de pe youtube de mai multe ori de pe un calculator se numara toate vizualizarile sau numai una?

Răspuns Câştigător
| eu_5690 a răspuns:

Doar prima.

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Se contorizeaza toate incarcarile de pagina. Daca dai replay nu se pune, dar daca reincarci pagina, sau iesi de pe ea si intri din nou, se mai contorizeaza odata.
winking

| sorinaviatoru a răspuns:

Se numara numai una.Dar daca vrei sa faci vizualizari la un video deconecteza internetul si conecteazala napoi si in momentu ala ti se schimba Ip-U.