| tweety_8071 a întrebat:

Daca vreau sa devin spion, sa lucrez sub acoperire ce facultate ar trebui sa urmez? mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| CoCo_9024 a răspuns:

Raspunsurile le'ai primit dupa cum ai formulat intrebarea.
Daca zici ca ai 19, incearca la sri! Mergi cu (buletinul in mana) la sri in judetul tau, aici vei depune un dosar care va include si niste file cu datele tale si a rudelor. Prima treapta de eliminare va fi un interviu si un test psihologic un pic mai diferit! Odata ce ai fost respins, nu ai dreptul de a incerca a 2-a oara! Mai trebuie sa stii ca pe an se recruteaza doar 10-15 persoane din toata tara.

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Intai sa termini tu clasa a 3a si dupa aia mai vorbim laughing

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Liceul militar stiu eu.

| Ryuk751 a răspuns:

Ba nu aveti nici un drept sal criticati deoarece oricine are un vis care vrea sa sil indeplineasca.bv tie tweety.succes.big grin

| CoCo_9024 a răspuns:

Stiu eu...dai pe PRO TV ca incepe Agentul 007...si faci ce face si el,daca el sare de pe bloc,sari si tu, daca el invata, sa inveti si tulaughing)

| iiKido a răspuns:

Liceul Militar si dupa la Academia Militara.

| tweety_8071 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.si ma abtin pentru cei care au facut misto, dar pentru cultura voastra generala va spun ca nu am 3 ani ci 19 si am terminat liceul de matematica-informatica.

| mihai20 a răspuns:

laughing)))))))) iti pun o itrebare cati ani ai 3 rolling on the floor)).sa presupunem ca chiar vrei deci iti cumperi un costum de spion de la raionul cce jucarii iti iesi nu stiuhlaughing o sabie ninja apoi un pistol cu gloante de apa raze galbene ti le pui pe toate pe tine apoi il urmaresti pe tatal tau cum manannca in pat (cum mananca seminte cand mama ta nu-i acasa)si cand se duce la baie scoti pistolul si ii dai cu putina apa in gura si alt undeva da nu spun ca nu stiu cati ani ai poti sa fii si de liceudaca ai minte de copil laughing deci asa sa faci binelaughing