| ralucaralu a întrebat:

Daca vreau sa imi iau un mobil cu punctele thank you(orange), pot sa folosesc in acelasi timp(pentru acelasi telefon) punctele de la mai multe telefoane? De exemplu sa iau punctele mele si ale mamei mele si sa cumpar un telefon. Se poate?

1 răspuns:
| Agnes00 a răspuns:

Daca ambele abonamente sunt pe acelasi nume, da. Pentru ca sunt aceleasi puncte. Daca nu, nu se poate. Daca era asa, ma strangeam si eu cu vreo 20 de prieteni si ii luam unuia dinte ei telefon mocatongue