| Vasi321 a întrebat:

Buna TPU cu punctele de pe abonament (Orange) pot sa imi cumpar si casti pentru telefon sau doar telefoane?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Merge sa iti cumperi si castile.

| Jipa95 a răspuns:

Poti, dar produsul respectiv sa se afle intr-un magazin Orange!

| untu a răspuns:

Cu punctele de loialitate poti sa cumperi orice vrei! Poti achita cu punctele de loialitate factura abonamentului scazut, casti, telefoane noi, accesorii, etc...

| RaduTN a răspuns:

Poti sa-ti cumperi ce vrei cu acele puncte, dar acel produs sa fie dintr-un magazin Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
da, poti achizitiona accesorii cu punctele Thank You. Informatia se regaseste pe site-ul nostru aici https://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helper

| Dzeko7 a răspuns:

Poti sa iti cumperi si casti pentru telefon.