| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi 2 melodii cantate de fete mai lente si 2 cantate de fete mai rapide

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Unde ai auzit tu de fete lente, respectiv fete rapide? laughing

| anonim_4396 explică (pentru DarQueen):

Hai ca ai inteles tu ce vroiam sa zic nu mai face pe desteptu

| DarQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Am sesizat felul cum ai pus întrebarea și pe bune, m-a zgâriat pe creier formularea. Și din câte văd, nu ești foarte încântată de acest lucru.

| anonim_4396 explică (pentru DarQueen):

Buna,am gresit scuze dar nu trebuie sa ma corectezi nu ma intereseaza parerea altora dar pe viitor poti incerca sa fii mai putin critic fiindca iti poti pierde prietenii am gresit dar nu stau acum sa reformulez intrebarea de ce trebuie sa criticati pe toata lumea?

| DarQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenii? Citește definiția cuvântului „prieten".
Să știi că nu am pierdut niciun prieten când am încercat să îi corectez, din contră, am fost mai mult apreciat.

| DarQueen a răspuns:

Hai că e folositor răspunsu, no comment laughing