| akcentdiana a întrebat:

Dati-mi va rog un site de muzica unde pot downloada usor fara viruasi si in liniste, de exemplu multe melodii japoneze nu merg downloadate usor, FUNDA din toata inima

Răspuns Câştigător
| R0CA19 a răspuns:

Mp.3.skull, sau mai bine downloadeaza re.al p.la.yer [down orice video nu conteaza siteul] si un converter [for...mat fac.t.ory e cel mai bun] pentru a schimba din video in format mp4 sau oricare altul. Funda?big grin

3 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Youtube-mp3.org va merge cu siguranta! happy

| akcentdiana explică:

Of, am dat funda degeaba, nu merge nici una, alete idei, va rog.

| robertzel2000 a răspuns:

Pai uite eu folosesc asta http://ww25.youtubedowloader.com/ sper sa te ajut.