| BeLyNdA a întrebat:

Am gasit un site(www.pgamesdownloadfree.com) si am vazut ca sunt multe jocuri care pot fi downloadate, dar cand dau clic pe unul imi apare o reclama si nu face nicimc.Ce pot face pentru a downloada un joc de pe acest site? Si va rog frumos sa imi dati si alte site-uri in care pot downloada jocuri gratis(cum ar fi sims 3)FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| shhaukan a răspuns:

Ii un survey. Asta este o reclama care nu te lasa sa accesezi descarcarea doar daca trimiti ceva de pe telefon sau ceva de genu. Si iti ia bani.