| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) am nevoie sa stiu daca exista in Sibiu posibilitatea de a sta in chirie, fiindca sunt dispusa sa platesc maxim 100 euro lunar? Daca stiti cum as putea sa fac, fiindca e urgent, v-as fi foarte recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cauta pe olx, sigur vei gasi ceva.
Cel mai bine ar fi, sa mai stai cu inca o studenta in apartament si sa impartiti in 2 chiria.
https://www.olx.ro/......iat/sibiu/
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se bloceaza cand intru pe site si merge f greu, nu sunt studenta, as vrea sa gasesc o garsoniera, apart sau casa cv pana in 100 euro pe luna si fara ca sa locuiesc impreuna cu cineva, ai putea sa imi dai direct, cv, nu pot sa caut, abia am intrat si aici, are virusi, dau funda

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

As putea sa-ti dau, dar ii mult mai bine sa vorbesti tu cu proprietaru in cauza, sa va intelegi, sa cauti tu ceva ce-ti place.
Daca nu-ti merge calculatoru asta, cauta si intra de la altcineva, vezi ca mergi chiar de pe telefon.
Bafta!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate cu inca vreo 3 studente...

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ioi, dar anunțul acela, din start, pornește cu un neadevăr!
Ce legătură să fie între Centrul vechi/istoric al Sibiului cu str. Gimnasticii? )) E chiar distanță între ele...
Iar pe str. Gimnasticii, chiria va costa mult mai mult, fiindcă e zona centrală, acum, depinde si de utilitati. Însă, persoana cred că a menționat doar un preţ derizoriu, fără legătură cu realitatea...
Din câte știu, orice chirie pornește de la 250 euro. Doar dacă împarți chiria cu cineva, poți plăti mai puțin, dar singură?! Nicio șansă, cu 100 euro!
Caută prin cartiere mărginașe, cum ar fi: Lazaret, Gușterița, Țiglari (nu recomand, e zonă rău famată, mai ales dacă ești singură)...
E dificil ce soliciți...

| floresdemayo a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dar, până când ești suspendat? M-am săturat să văd mereu "Utilizator avertizat"! straight face

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Flores,am impresia ca utilizatorul TREBUIE sa faca,, cerere '' la admini pentru repunerea in drepturi.