| alexx102428 a întrebat:

Cam cat platesc lunar daca stau in chirie in judetul Sibiu cu intretinere cu tot?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde in ce oras, cat de mare e apartamentul, ce dotari are, unde e situat. E prea vaga situatia pe care ai expuso

| Fatamuntilor a răspuns:

Chiria o stabilesti cu propietarul. Asta depinde de mai multi factori; zona, marimea aparmentului, dotari; oricum nu mai putin de 100 de euro.
Apoi unele utilitati se pun si in functie de consum, anotimp.Sa zicem 4-5 sute de lei.
Fa si tu o socoteala!

| justadream94 a răspuns:

200 euro