| deedee_3754 a întrebat:

Dau fundabatting eyelashes am vazut pe ceva site ca ceaiul negru se poate folosii pentru a avea tenul m-ai inchis la culoare. Credeti ca este adevarat iti da o nuanta mai inchisa? Ceaiul negru se poate folosii pentru inchiderea parului?

[plzz spuneti'mi ] >funda: pentru cel mai clar raspunshappy

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ceaiului negru i-se spune "negru" pentru ca este uscat si nu este verde, adica crud. Dar asta nu inseamna ca vopseste ceva in negru. Paul se inchide la culoare cu ceai de frunze de nuc.

| Mihai18G a răspuns:

Nu este adevarat...
ceaiul nu are nici proprietatea de a colora nici tenul nici parul

| Mihai18G a răspuns:

Nu este adevarat
ceaiul nu are nici proprietatea de a colora nici tenul nici parul