| Sports a întrebat:

Ce inseamna sa redirectionez un apel? Daca redirectionez un apel ce se intampla?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Redirectionare : Apelurile primite pe numarul 1 le transfera catre numarul 2.

| Sports explică:

Si cum redirectionez un apel
adica daca incearca cineva sa ma sune sa sune (redirectionat)la alt apel

| Sports explică:

Dar eu vreau sa redirectionez decat un numar de tel, cum fac?

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Merge la persoana la care il directionezi(trimiti)ii suna ei cu alte cuvinte happy

| XtaZy a răspuns:

Ce inseamna sa redirectionezi un apel?
Inseamna sa setezi telefonul sa sune pe altineva.
Daca redirectionez un apel ce se intampla?
Dupa redirectionarea unui apel catre alt numar, daca cineva te suna pe tine apelul se redirectioneaza la acel numar si ii suna telefonul celui care are acel numar.
Sper ca te-am ajutat, funda?

| XtaZy a răspuns:

Telefonul meu are o setare care zice asa,, Redirectionare numar'' adica eu pot redirectiona un sigur numar. Nu stiu daca au toate telefoanele asa ceva. Cauta si vezi, bafta!