| anonim0007 a întrebat:

Cum redirectionez un apel? doar de la un numar.nu de la toate!? pe nokia

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Exista un program:Blacklist.Il poti lua gratis dar merge doar pe Nokia cu Symbian

| frvtel a răspuns:

Practic cu acel program,Blacklist, nu redirectionezi apelurile de la un anumit nr., ci le blochezi.Tu vei putea sa vezi de cate ori si cand te-a apelat acel nr.

| Fluture a răspuns:

Buna.
meniu-setari-apel in curs-redirectionare apeluri-apeluri vocale.
dar iti trebuie un cod de 4 cifre pe care il ai in carticica cartelei.

| CosminCSM00 a răspuns:

Intrii in setari apeluri, si o sa scrie undeva mai jos redirectionare. funda?