| Ionut500 a întrebat:

Dau refresh si imi dispar iconitele straight face pentru cateva minute dupa aia apar la loc si imi face asa numai cand il aprind ca si cum pana se incalzeste. Am windows 7. Imi puteti spune de la ce se intampla asta?

1 răspuns:
| RobertEufo a răspuns:

Faceţi clic pe Start, faceţi clic pe Run, tastaţi msconfig, apoi faceţi clic pe OK.In fila Startup o sa va apara bifate toate programele care pornesc odata cu windows-ul, debifaţi-le pe cele de care nu aveţi nevoie.
P.S.Eu le-am debifat pe toate pentru o procesare mai buna!