| luckas a întrebat:

Dc nu mai gasesc raspunsurile care le dau si nici intrebarile pe care le pun sa ma ajute si pe mine cineva sa imi explice ce trebuie sa fac id meu este lucas_susanu si sa imi explice si mie unde gasesc intrebarile si raspunsurile

2 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Pai le gasesti in partea dreapta a ecranului la "Intrebarile mele" si "Raspunsurile mele"

| powergirl a răspuns:

Langa ce scrii si cand esti logat iti apare vizualizare profil editare profil mesaje intrebarile mele raspunsurile mele intrebari favorite priteni logout acolo poti sa vezi ce intrebari ai pus si ce intrebari ai primit si la mesaje daca te uiti vezi ce ti-o raspuns sper sa intelegi unde am zis e scris cu portocaliu