| Eu_3088 a întrebat:

Dc se fac basici la, laba piciorului?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca porti incaltaminte necorespunzatoare. Ori e prea stramta, ori e prea larga!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Incaltaminte necorespunzatoare, efort.

| Vizitiul a răspuns:

In general, din cauza incaltamintei inconfortabile (talpa dura, volum insuficient etc.)

| Pure.Sunshine a răspuns:

Din cauza incaltamintei incomode. Incearca sa porti 2-3 perechi de incaltaminte, nu aceeasi pereche in fiecare zi. Daca nu aceasta este cauza, este posibil sa ai o ciuperca din cauza ca ai purtat incaltaminte neaerisita(adidasi, skateri). Exista creme speciale la farmacie.