| Virlan_Narcis_Nicusor_1996 a întrebat:

De cateva zile mi-am facut cont pe bet365 si am depus o suma de 120 lei pe site. Dupa ce am introdus codul de verificare prin posta si am confirmat ca am 18 ani si ca toate datele sunt corecte mai trebuie sa le mai trimit si copia de buletin sau pot deja retrage banii?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Vrei sa retragi deja banii inapoi, cei 120 depusi? Daca ai confirmat contul si daca la "de retras" iti apar bani, atunci ii poti retrage.