| Sophiie a întrebat:

De cateva zile tot ma visez undeva, nu stiu cum sa zic, ca intr.o camera alba si este ceata. Dupa cateva secunde apare o fata, dar nu eu, si o vad nu mai de la nas in jos si imi spune " Mi-e sete, imi e sete, mi-e sete, mi-e sete ". Spune acest lucru de vreo 8-10 ori, si dupa ma trezesc imediat si gura foarte foarte uscata de zici ca nu am baut lichide in viata mea. Si merg si beau apa si tot am gura asa. Se usuca imediat. Ma culc inapoi si iar visez acelasi lucru. Visez asta cam de 2-3 ori pe noapte si repet acelasi lucru. Si dupa cand se face ziua si ma trezesc tot cu gura asa ma terzesc si abia dupa vreo 2 ore dupa ce tot beau apa incontinu, imi revin. Si visez asta cam de o saptamana. Ce inseamna? Dau fundita!

1 răspuns:
| Alecriss a răspuns:

In general albul inseamna puritate...deci eu nu vad nimic rau in visul tau.Cat despre nevoia persistenta de a bea apa...ori corpul tau necesita foarte multa apa ori mai usor ai putea sa pui undeva pe dula/soba/calorifer(undeva la inaltime) un castron cu apa. Ajuta foarte mult la aerisirea si improspatarea aerului din camera si nu te vei mai trezi cu gura uscata.