| CastorR a întrebat:

Sall all happy
De cateva zile am o sete continua.
Adk beau niste apa... apoi in cateva secunde mi se usuca. si beau din nou. si tot asa sad.
Si in ultimele zile am baut ff multa apa, adica. e destul de bine... dar dc mi se usuca gura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Citeste articolul acesta : http://www.dentistonline.ro/......ament.html

| Kiduutza a răspuns:

Pai! fa in fiecare seara timp de 2-3 zile gargara cu apa si u sare! apoi ai sa vezi ca nu ai sa mai ai gura uscata! si in plus de la gargara nu te doare nici gatul! incearca ca si eu am incercat si e de leac! Fundita?

| FlorianMitu a răspuns:

Deci ori ai facut ceva care tea obosit ori aveai febra asa mi se intampla mie cand am febra happy