| denyy a întrebat:

De ce atunci cand raspund apare raspunsul foarte tarziu?

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Dupa ce acumulezi un numar de 30 de raspunsuri, automat raspunsurile tale nu vor mai trece prin moderare stricta.

4 răspunsuri:
| nutzu' a răspuns:

Trebuie sa fie aprobat de moderatori...pentru a nu contine caractere obscene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca raspunsurile, ca si intrebarile, se modereaza, trec printr-un filtru, daca nu esti foarte veche pe site!
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările și răspunsurile trec printr-un filtru de siguranță.
Dacă în conținutul lor nu sunt jigniri, atac la persoană, amenințări, etc. ele vor fi postate.
Dacă ești nouă pe site trebuie să treci de 30 de întrebări/răspunsuri ca să fie postate aproape instantaneu.
Pa, pa.

| Gube a răspuns:

Hey!
Pentru ca ai un cont nou si cateva zile o sa ti se filtreze raspunsurile ca sa fie siguri administratorii site-ului ca nu ti-ai facut cont ca sa faci misto de lume, ci ca sa ajuti.

dupa ce se asigura ca dai raspunsuri concrete, la subiect, decente, o sa ti se adauge si tie instant raspunsurile.
Ciao!