| LikeACandyxD a întrebat:

De ce cand raspund la o intrebare raspunsul meu apare foarte tarziu? De asemenea apar foarte greu raspunsurile utilizatorilor care imi raspund la intrebari. De ce?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai acest site este foarte vizitat si multi raspund si pun intrebari, si toate aceste raspunsuri si intrebari mai intai sunt examinate si iti dai seama ca nu se poate ca toate sa apara imediat, dat nu iti face griji ele apar.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Exista mai multe motive. Poate sa fie si din cauza internetului, si din cauza "lagului" adica vitezei scazute care o face numarul mare de utilizatori logati.

| LeviAckerman a răspuns:

Sau poate este si din cauza la internet.

| jacksonboy a răspuns:

Pentru ca raspunsurile si intrebarile trec mai intai la "sefii" TPU. Ei examineaza fiecare intrebare sau raspuns. Si cum sunt in numar foarte mare intrebarile/raspunsurile apar mai greu! Fundă? big grin