| AlexMercer a întrebat:

De ce de fiecare data cand deschid PC-ul trebuie sa instalez adobe flash player ca sa ma joc pe facebook? E urgent! Dau Funda mare, mare!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalata o versiune mai noua si mai buna; asa nu mai trebuie mereu sa o instalezi... daca ai deja instalata versiunea de care vorbesc, atunci schimbati windows-ul ca altfel nu se poatebig grin

| Mariutsssa a răspuns:

Pe orice calculator exista o optiune care te impiedica sa instalezi programe noi, sau sa creezi fisiere, asa ca, din momentul in care ai activat acea optiune, orice modificare in structura fisierelor/programelor din calculator nu va mai fi valabila dupa ce restartezi computerul. Tu instalezi Adobe Flash Player, dar dupa ce inchizi calculatorul se dezinstaleaza singur, asa ca data viitoare trebuie sa o iei de la capat.

Nu stiu exact de unde poti dezactiva optiunea asta, dar sper ca am fost de ajutorhappy