| jhony0017 a întrebat:

De ce imi apar patratele in locul literelor in word, notepad, microsoft word?

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Pentru ca nu-ti recunoaste fisierul respectiv depinde in ce word e facut daca e facut cu 2007 si deschizi cu 2010 nu-l va recunoaste. Sau fisierul respectiv nu e unul word.

8 răspunsuri:
| Biu_7672 a răspuns:

Nu iti citeste caracterele respective happy

| adyth a răspuns:

Pentru ca setul respectiv de caractere nu este instalat deci nu are de unde sa ti-l citeasca. Asa se intampla cu diacriticele de exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| adyth a răspuns (pentru jhony0017):

Ce litere mai exact iti apar sub forma de patratele? Ai umblat cumva la setarile de regiune si limba?

| colomeetion a răspuns:

Tu intra in Microsoft word da nu intra in excel acel cu patrate este Microsoft excel intra in word! Funda!

Răspuns utilizator avertizat
| colomeetion a răspuns (pentru jhony0017):

Ma prostule daca avei calculator din 96 ap avei sa te descurgi singur

| adyth a răspuns (pentru colomeetion):

Ai 16 ani si nu stii sa scrii?