| Burzea a întrebat:

De ce imi gajie boxele daca dau sunetul la maxim?

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pt ca dai sunetul la maxim, se mai intampla, daca ai boxe mai vechi asa face, nu te asptepta ca la niste boxe vechi de 4-5 ani sa se auda sunetul la maxim perfectwinking
Daca le ai de curand si fac asa, dule la reparat, cine stie ce s-o fi intamplat acolowinking

| FlorinDiablo a răspuns:

Astea de pana acum au vorbit numai prostii.Iti gajie boxele la volum mare deoarece intervin distorsiuni.La volum ridicat nu mai e acuratetea ca la un volum relativ minim

| Daviiiiiid a răspuns:

Poi incearca sa dai bass`ul mai jos putin, din cauza astahappy

| Burzea explică (pentru Daviiiiiid):

Tot gajae

| Daviiiiiid a răspuns (pentru Burzea):

Hmm,imi cer scuze atunci, se poate sa fie si din cauza ca firul de la boze sa nu fie bagat in porfunzime? am mai potit si asa!

| Burzea explică (pentru Daviiiiiid):

Am impins de el de la lluat drk si tot gajie

| ANNAx44 a răspuns:

Se poate ca firul dintre calculator si sistem sa fie ciupit. [sa fie deteriorat] si cand se misca de la bass sa se auda asa.

| dragos1294 a răspuns:

Pentru ca nu sunt destul de mari(la putere ma refer), nu au destui watti nu mai da sunetul la maxim sau o sa le arzi

| micutsaadolly a răspuns:

Logik.ai bassu` prea puternik...