| Kiki20098 a întrebat:

De ce juniorii nu pot raporta pe cineva,daca e o situatie cand o persoana raspunde vulgar, pornografic? Nu mi se pare a fi corect

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Asa e, dar e posibil pe ideea ca cineva sa nu-si faca mai multe conturi doar pentru a raporta o persoana care i-a enervat (da, exista si oameni din astia)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai formular de contact unde poti raporta pe cine vrei

| Xdreaper21 a răspuns:

Deoarece juniori sunt tratati ca un copil de 2 ani
Tu pe cine ai crede dintr-un copil de 2 ani si un adult de 32
Normal ca adultul
Daca un copil de 2 ani vine si aude injuraturi cui ii pasa nu poate face nimic dar un adult te cearta

| Kiki20098 explică (pentru Xdreaper21):

Nu e vorba despre vârsta e vorba despre dreptate, si in plus nu e nimeni care șaibă un cont de TPU la 2 ani