| AlleXCs a întrebat:

love struck Cine este dinamovist(a)? love struck...(fara continut vulgar) ~funda`(pentru o singura persoana, aceea care raspunde cat mai frumos cu putiinta :*)

Răspuns Câştigător
| nyku02 a răspuns:

Nu conteaza cat de frumos scrieti aici ca sunteti dinamovisti conteaza sa fiti alaturi de dinamo intodeauna indiferent de rezultatele pe care o sa le aiba love struck forza dinamo love struck

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iDplm a răspuns:

Cei ce sunt dinamovisti, cei ce sunt dinamovisti, niciodata nu sunt tristi, niciodata nu sunt tristi.

Sa fi caine e o mandrie, toata Romania o stie si sa stie toata lumea, Dinamo echipa mea.

| alylove a răspuns:

Eu sunt dinamovista si indiferent cum joaca echipa, sunt alaturi de ei si voi respecta sloganul nostru: Caine pana la moarte!