| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se restarteaza pc-ul?
Am incercat sa fac chesti de genul My Computer\Properties\Advanced si sa debifez Automatically restart dar tot se restarteaza si sa nu aud de virusi pentru ca am reinstalat pc-ul si tot asa s-a intamplat.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Te-ai gandit la o problema hardware? Sursa de alimentare determina cele mai multe restarturi, daca nu e vorba de erori in windows sau virusi.
Eu sunt patit! Am schimbat trei surse, din acelasi motiv.

| VIPcristian a răspuns:

Si mie mi se restarteaza si nu am nici o problema habar nu am de ce

| cipri7 a răspuns:

Reformulez cred ca tocmai am descoperit ca mi se restarteaza cand ma uit la un videoclip nici 4 minute nu pot sa ma uit la el si mi se restarteaza.

| cipri7 a răspuns:

Am gasit problema nu mi se invarte coolerul de la placa video