| ApOcAlYpSe69 a întrebat:

Dc cand intru pe mt2 earth stau vreo 5 min si mi se restarteaza pc-ul? Abia am bagat windows-ul si nu am nici un fel de virusi si am incercat toate metodele(sa debifez automatic restart si altele din System. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza clientul sau ia-l pe cel nou daca exista. Daca continua sa se restarteze, cu parere de rau iti spun sa-ti cauti alt metin pana nu ti se strica serios calculatorul. Celorlalti playeri li se restarteaza?

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Verifica sa nu ai unitatea incarcata cu praf,problema de la sursa, ram busit, placa video, placa de baza, verifica daca sunt astea in regula. Doar pe metin ti se restarteaza?

| ApOcAlYpSe69 explică (pentru anonim_4396):

Da si doar pe acest metin la alte metine nu am nici o problema? Oare Nu am service pack care trebuie? Sau ce sa fie de vina? Unitatea e curata si nu e nici o problema cu ramu ..placa video sau cea de baza.

| ApOcAlYpSe69 explică (pentru anonim_4396):

Apropo acum mai nou imi apare BSOD...ce sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ApOcAlYpSe69):

Reinstaleaza clientul sau ia-l pe cel nou daca exista. Daca continua sa se restarteze, cu parere de rau iti spun sa-ti cauti alt metin pana nu ti se strica serios calculatorul. Celorlalti playeri li se restarteaza?