| IonutX197 a întrebat:

De ce nu imi apar pozele cand caut pe cineva pe Facebook arata doar scris, ce sa fie?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

S-a facut un nou update pe Facebook, in search poti cauta mai multe lucruri daca adaugi criterii de cautare, nu numai persoane.

| IonutX197 explică (pentru Intruder19):

Pe alt cont imi arata normal...

| Intruder19 a răspuns (pentru IonutX197):

Se face treptat pentru fiecare cont, asa o sa fie la toata lumea peste ceva timp.

| IonutX197 explică (pentru Intruder19):

Multumesc mult big grin

8 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Nu vrea omul săi vadă poporul pozele.

| IonutX197 explică (pentru missfatadelatara):

La toata lumea arata asa

| Petrovic a răspuns:

Daca nu il ai la prieteni inseamna ca pozele lui sunt doar pentru prieteni, nu si pentru public.
Daca il ai la prieteni inseamna ca pozele lui sunt doar pentru unele persoane sau doar pentru el.
Daca iti apare scris, si nimic care sa arate interfata Facebook, restarteaza pagina, da-i refresh.

| IonutX197 explică (pentru Petrovic):

Am dat si de fiecare data arata asa si numai pe contul meu, cand intru pe altul merge... Se poate sa fii setat ceva sa nu imi mai arate?

| HD_Ðragoș_2000 a răspuns:

Ai netul prost...Rezolvare: Dai restart la ruter/cablu si dai Refresh la Facebook/Google