| r0b3rt a întrebat:

De ce nu imi merge Mondialmt2 pe server UltraFun?
Adica:Ma loghez si cand sa intre...
! BANG!
Imi apare o eroare numita "?"
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreiPoPy72 a răspuns:

Pai din punctu meu de vedere si pentru ca stiu foarte mult mondialu si am intrebat pe servar ce se intampla, am inteles de la aia de pe forum ca s-a inchis pentru a face mici modificari ca va sta ceva vreme pana il vor face
asta cred si stiu eu
fundita? pls

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu dowloadeazal apoi dai clik dreapta pe ultra fun ch1 si dai la compatilble si acolo unde scrie windows 5 pui windows 98 me ok?

| andre11 a răspuns:

Si eu ma inervez am facut crize m-am plictisit in casa n-am avut ce sa fac acum am gasit private si de aia nu prea m-am plictisit stiti mie nu imi plac asteaa care cresti greu ca pe ro

| cosmin_5311 a răspuns:

Mondialu nu stiu dc nu mai merge site da eu cred ca o sa fac modificari la server Dar nu inteleg dc nu merge site e cam hadicapat dar nu-ti face griji poate merge din nou

| Miron_Marius_Florin_1992 a răspuns:

Mie imi zice echec si alte chestii