| geoanarandi a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe site-ul facebook deloc. De aproape o luna nu pot sa intru deloc

Imi apare de fiecare data acelasi lucru:

Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at www.facebook.com.
* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.
* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web

... dar nu ar putea fi nici unul din motivele de mai sus cred pentru ca internetul merge, site-ul nu e restrictionat de firewall sau proxy(asa cred)

DAU FUNDA PT CEL MAI BUN RASPUNS!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Dezinstaleaza firefoxul,da restart, curata compul cu regcleaner, da iarasi restart apoi descarca un firefox nou cu internet explorer si reincearca facebox-ul.Succes

| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa intri de pe alt browser; eu intru foarte bine de pe google chrome.