| Upz0r3 a întrebat:

De ce nu merge sa mai adaug nici un id de mess in lista..de 3 zile?(am aprox 200 de contacte) straight face FUNDA care stie cum sa fac sa mearga.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, o fi de la yahoo, incearca sa il reinstalezi apoi poate merge.

| Yusuke16 a răspuns:

Poate din cauza ca lista o fi prea aglomerata.Dezinstaleaza messenger-ul, instaleaza-l la loc si adauga un id, daca nu merge sterge un id din lista ta si baga-l pe ala care vroiai sa il bagi.Si daca ai sters un id si ai bagat altu merge, inseamna ca da ai lista prea aglomerata.

| Mihai11 a răspuns:

Messengerul s-a c-am schimbat in ultima perioada.Si mie mi s-a intamplat asta! Trebuie sa astepti o perioada de timp (nu stiu exact cat) ca sa poti adauga din nou id-uri