| Upz0r3 a întrebat:

De 3 zile nu pot sa mai adaug nici un id de mess in lista(si nu am multe contacte in lista)...dc? straight face Fundă care ştie cum sa rezolv.

5 răspunsuri:
| TheLaw a răspuns:

Instaleaza cea mai noua versiune.
Link: http://messenger.yahoo.com

Bafta.

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Te sfatuiesc sa dezinstalezi yahoo messenger si sa instalezi cea mai noua versiuni si daca tot nu merge nu stiu din c cauza.
Nu e neaparata nevoie de cea mai noua versiune.

| andrey9811 a răspuns:

Instaleaza-ti yahoo messenger din nou, sau intra pe yahoo mail(si acolo poti vb cu oamenii din lista sau sa-i adaugi).

| alinalovey a răspuns:

Dezinstaleaza messul si instaleaza-l din nou

| ஐIonelaஐ a răspuns:

Poate ai prea multe contacte si nu mai ai spatiu pentru altele... nu stiu