| valentin07 a întrebat:

De ce nu merge sa schimbi anul nasterii la facebook?
Imi zice asa,, You cannot change your birthday from under 18 to over 18 or vice versa more than once. Please contact us for assistance. "

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

De fapt... problema este ca nu ai voie sa-ti schimbi varsta din sub 18, in peste 18 sau vice versa decat o singura data. Va trebui sa-i contactezi pe ei...

2 răspunsuri:
| KiraVonHell a răspuns:

Buna!
Asta inseamna ca nu poti sa iti schimbi varsta deoarece trebuie sa ai peste 18 ani daca vrei sa o schimbi puneti una peste 18 ani.

papa.

| BeibbG a răspuns:

Cred ca esti prea mic/a... trebuie sa ai minim 13 ani. Pune si tu data de nastere a ta si anul 1998 happy, poate merge. Sper ca te-am ajutat, funda? happy kiss