| julyano07 a întrebat:

De ce nu merge sa trimit mesaje..Las catva timp si dupa aia imi spune ca message sending failed si nu stiu de ce.
Aveti vreun raspuns?

3 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Esti nou pe site. Bun venit.mai asteapta si o sa se rezolve.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaje private? Alea nu merg? Insista, o sa mearga pana la urma happy

| emilpuscasiu a răspuns:

Sau poate te referi la SMS-uri? Daca da, atunci verifica in setarile acestuia daca la mesaje ai introdus numarul centrului de mesaje al operatorului unde esti abonat! succes!