| D82 a întrebat:

De ce nu merge sa vad videoclipurile de pe youtube pe netul de pe telefonul mobil?

4 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Depinde ce tel ai. daca ai Iphone sau tel cu tauchscreen trebuie sa iti instalezi un anumit program. http://www.youtube.com/mobile te va ajuta. :)

| pinguinuVerde a răspuns:

Bună.
Probabil viteza internetului de pe telefon nu permite accesul vizualizărilor de videoclipuri ...nici la mine nu merge.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca aplicatia Opera Mini sau aplicatia Youtube.

| onyka a răspuns:

Pai conteaza ce marca de telefon ai! Nu toate permit vizualizarea videoclipurilor de pe youtube tongue! pwpik