| melena a întrebat:

Oare de ce imi merg videoclipurile care le vad pe youtube intrerupt parca, netul merge f. bine si se incarca dar calitatea melodiei imi pare slaba si asta doar de doua-trei zile?

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

"Si eu patesc la fel cand ascult/vad continutul in full screen asa ca nu mai pune pe full screen si va fi normal. funda? "- esti sigur?
Prima mea intrebare este ce fel de browser folosesti?
Incearca google chrome pentru ca ia putin din memoria interna, iata link-ul de descarcare: https://www.google.com/......index.html
Daca nu ai rezolvat problema da-mi un mesaj si te voi ajuta cu mare placere.

| gabipower a răspuns:

Si eu patesc la fel cand ascult/vad continutul in full screen asa ca nu mai pune pe full screen si va fi normal. funda?