| Allexaaaandra a întrebat:

De ce nu mi se afiseaza raspunsurile? :-s

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nici eu nu stiam si aveam rabdare, dar nu stiu in cate zile mi le-a aprobat administratorul

| RetroX a răspuns:

O sa apara dupa ce ti le aproba administratorul siteului!winking

| RamonaMn a răspuns:

Trebuie sa fie aprobate de catre adminul site-ul.winking
Bine ai venit! big grin

| Mya a răspuns:

Esti noua pe site...si intarzie sa-ti apara fiindca mai intai sunt verificate de admini, pana cand acestia se conving ca dai dovada de seriozitate.

| Klara a răspuns:

Nu stiu, ca nici mie nu mi se afiseaza. Probabil trebuie validate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările și răspunsurile trec prin filtrul de siguranță.
Dacă conținutul lor nu prezintă cuvinte jignitoare, abscenități, atac la persoană, amenințări, etc. ele vor fi postate ulterior.
Trebuie să mai aștepți și ele vor apărea absolut toate, atât întrebările cât și răspunsurile primite la acele întrebări.
Pa, pa.

| Allexaaaandra explică:

Au aparut \dancing. Oficial fac parte si eu din TPU love struck