| georgy90 a întrebat:

De ce se afiseaza raspunsurile atat de greu?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Exista un flux mare pe server si probabil din cauza aceasta. Din cauza ca multi posteaza in acelasi timp apar aceste inconveniente. Trebuie sa avem rabdare, nu avem ce face. Si pe mine ma deranjeaza.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca esti nou (noua) pe site. In acest caz toate intrebarile si raspunsurile tale trebuie sa fie aprobate de 3 useri care au vechime pe site.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu dar si pe mine ma supara enormAm formulat un raspuns super frumos la o intrebare, a disparut raspunsul si nu am mai avut chef sa-l reformulez din nou.

| anss23 a răspuns:

Si in cat timp o sa ti se afiseze mai repede?

| DonGiovanni a răspuns:

Deoarece esti noua pe site mie imi afiseaza in maxim 20 sec.

| Larette a răspuns:

Daca esti nou. pana la 30 de raspunsuri va trebui sa iti fie aprobate de adminul site-ului.Stay chill, merita asteptarea.Nu conteaza daca rasp primul sau ultimul, conteaza sa ajutiwinking.