| Siracuzia a întrebat:

De ce nu pot primi melodii pe telefon, chiar daca am card de memorie si am destula memorie pe el? De fiecare data cand incerc imi apare,, memorie plina,,.

8 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Trebuie sa-ti stergi din mesaje.Si apoi tot ce primesti trebuie sa le muti pe card.

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu mai ai emorie pe card muta-le pe cele de pe telefon pe card nici mie nu-mi merge asa si le-am mutattongue

| AlexutuDeiu a răspuns:

Este o setare in telefon care spune ca orice primesti sa mearga in Fisierele mele de pe telefon. Iar fisierele tale ii full
Trebuie sa schimbi setarea ca sa se salveze pe card ce primesti sau muti tot ce ai pe card si le stergi dinb Fisierele mele.

| barcelonamessi a răspuns:

Probabil nu iti ajunge memoria pe card, adica memoria care o are telefonul tau e mica adica cardul are prea putini gigabite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a aparut dar am rugat pe cineva sa mi-l facahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa timit muzica de pe un alt telefon... se incark putin. si la un momentdat imi spune "elentul nu a fost acceptat de ceelalat telefon" ce pot sa fac sad

| raluka_8394 a răspuns:

Mai bine umbli la setari si activezi ce ti se trimitte prin bluetooth sa ti se salveze pe card. tu ai memoria plina pe telefon si de asta nu merge sa primesti melodii pentru ca ti se salveaza pe telefon

| diana25 a răspuns:

Pentru ca nu mai ai memorie pe card...sau pe telefon si nu se transmit pe card...inceraca sa le muti pe alea din telefon pe card.winking