| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

am telefon LG KU990...sh am card de memorie la el... d fiecare data cand imi bag melodii p card din calculator prin cablu de date p calculator imi apare nr de melodii p care le-am copiat p card dar cand ma uit p telefon am mai putine melodii...deci nu mi se copiaza toate... oare de ce?

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Andreyutza, am exact aceeasi problema, si am acelasi telefon ca si al tau, da-mi un mesaj pe privat, si iti explic cu lux de amanunte, cum trebuie sa faci ca sa iti apara toate melodiile, ca si pe mine ma dispera faza asta...

16 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Merci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca trebuie sa iti pui in telefon niste codecuri (program pentru tel) el nu iti accepta toate formaturile pentru muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu mi-am rezolvat problema, nu trebuie nici un fel de codec, tot ce trebuie sa faci e sa redenumesti melodia, sa lasi doar titlul melodiei si numele cantaretului, doar atat si iti va aparea mel pe telefon, sper sa va ajute si pe voi, o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel incearca sa scurtezi melodiile mai ales daca sunt luate dupa net sigur va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai am si eu o problema, nu stiu cum sa imi bag mel din pc in tel, prin cablu d datewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa redenumesti melodia telefonul citeste putine litere daca sunt mai multe nu le mai citeste si iti da eroarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta?crying pe telefonul meu sony ericsson w205 am card de memorie si orce folder de pe card este gol si daca vreau sa bag ceva pe card zice memorie plina... dar toate folderele imi sunt goale crying ce ma fac? ajuatati-ma careva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stik si suport de card...imi bag cardul in suport suportul in stik si stiku in calc. dar cand incerc sa bag melodii din calc pe card nu merge.ma ajutati cumva, va roooog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am exact asa si de ce nu imi arata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cu LG ku990i

vreau sa bag melodii in telefon si nu merge pe card

la bag prin bleutoothhappy

poate sa imi spuna si mie cineva ce are de nu merge

| bylghyn a răspuns:

Trebuia sa specifici mai multe lucruri... dar pentru inceput ai putea sa formatezi cardul...

| Cosmycosmy a răspuns:

Scurteaza numele la melodii.

| andreioto a răspuns:

Lratilor am si eu un LG KU990 si nu imi merge cardul nu mil acepta am incercat si alte carduri si tot nu vrea, are cineva vreo idee cum as putea sa il fac sa mearga.plizzzz helsad

| Cosmycosmy a răspuns (pentru andreioto):

Scurteaza numele la melodii

| spyridus a răspuns:

Andreyutza...si eu am aceeasi problema la tel... daca ti-a spus vladutzz care este problema...sau ce este de facut...ma contactezi si pe mine pe mess...id porimevlad

| ana79maria a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, ma ajuta cineva, plz!