| Alina2910 a întrebat:

Buna am telefon LG KU990 sh am card de memorie la el dE fiecare data cand imi bag melodii p card din calculator prin cablu de date p calculator imi apare nr de melodii p care le-am copiat p card dar cand ma uit p telefon am mai putine melodii deci nu mi se copiaza toate, oare de ce?

Răspuns Câştigător
| RADOXO a răspuns:

Buna! Si mie mi se intampla asa deoarece am un tel Lg kp501! Ai doua variante: ori poate ca ai un virus si te-as sfatui sa dai restore la cardul de memorie sau sa le mai putine si nu mai multe odata! Bafta