| ___8hdr a întrebat:

De ce nu primesc mail cu resetarea parolei myelectrica?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

MyElectrica se afla in recondtructie /reorganizare, inca de la inceputul anului si mare parte nu functioneaza inca.

| alex2009 a răspuns:

O sa reusesti sa faci acest lucru de maine, astazi este ultima zi de mentenanta.

| Simpatic a răspuns:

Pentru ca au cine stie ce chestii de mentenanta si ce probleme cu interfata lor si serverele, pe langa asta mari batai de cap au primit companiile cu implementarea eFactura, o bataie de cap in plus impusa de Ministerul de Finanate tuturor SRL-urilor, SA-urilor, PFA-urilor, intreprinderilor mici si mijlocii.
O mizerie marca Marcel Boloș-acest Fuego in mizeriewinking

| mODIN a răspuns:

Asta ar trebui sa-i intrebi pe ei

| KovacsB a răspuns:

Eu am reusit.