| Tweety_6396 a întrebat:

De ce s-a facut si categoria Religie?

Răspuns Câştigător
| TheBestOfLove a răspuns:

Pentru a se pune intrebari in ea laughing

8 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Logic,pentru a se posta întrebări în categoria religie.

| hummer24 a răspuns:

Cred ca din cauza ca erau multi religiosi pe aici laughing s-a trezit religia in ei da la biserica nu se duc decat de pasti laughing

| mefree2fly a răspuns:

Ca utilizatorii situ-lui sa poata puna intrebari despre reglie happy

| Klepto a răspuns:

Ca la Stiinta/Filozofie erau atei care le bagau bete-n roate crestinilor si nu aveau destul loc sa se desfasoare si sa posteze intrebari criptice.

| Cristianne a răspuns:

Exista?

*se uita la categorii*

sa mor daca am vazut-o.A fost facuta pentru adventisti.Cu siguranta.

| Jeremy1 a răspuns:

Ca sa se mai spele categoria "Stiinta si filosofie" de duhoarea Emei (in principal).

| emooo a răspuns:

Pentru oamni religiosi

| lorena_8651 a răspuns:

Ca sa inveti despre dumnezeu