| Kitty a întrebat:

De ce sunt logat doar pentru o zi? si in ziua urmatoare trebuie sa scriu din nou adresa si parola? Cum trimit un mesaj? OK, stiu sa dau si eu click pe trimite mesaj utilizatorului x si sa scriu acolo ce am de spus, dar nu mi se trimite. Ce anume omit la ambele situatii pe care le-am prezentat?

Răspuns Câştigător
| Bubu9110 a răspuns:

Esti logat pentru o zi pentru siguranta. Nu se stie cine intra pe sitte si sta pe contul tau. Iar mesajele nu se trimit pentru ca nu ti-ai activat adresa de email. Verifica adresa de email si o sa vezi nu mesaj. Dai pe el, undeva scrie activeaza cont, dai acolo... si gata.

Sper ca te-am ajutat... SUCCES!

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Logarea este pentru o zi pentru ca asa au hotarat adminii. Dar sa zici mersi daca va fi intotdeauna asa, ca atunci cand serverul TPU merge ca pe aratura trebuie sa te loghezi iar si iar, pana te plictisesti! Faptul ca nu-ti pleaca mesajul catre cine vrei tu este si de la server si de la net. Baga pagina deschisa in bara jos si deconecteaza si reconecteaza conexiunea la internet. O sa vezi apoi ca merge!

| Catalion a răspuns:

Pentru ca in trecut, mai multi utilizatori care au folosit calculatoare publice si au intrat pe site, au uitat sa se delogheze dupa ce au plecat si pe urma altii s-au folosit de conturile lor si au postat raspunsuri si intrebari urate. De aceea te delogheaza automat, ca sa previna sa se mai intample astfel de incidente.

| dulcik a răspuns:

Si pe mine ma streseaza ca in fiecare zi trebuie sa bag adresa da se pare ca asa e facut sa nu te tina logat tot timpu

| dan11 a răspuns:

Esti logat pentru o zi pentru ca nu cu mult timp in urma a fost un hack si tipul trimitea raspunsuri "interesante" de pe conturile utilizatorilor.

| Alexandra. a răspuns:

La prima chestie, cu logat-ul. Pai asa este setat (daca ai observat, asa si scrie, sa bifezi acolo daca vrei sa stai logat TOATA ZIUA, si doar atat tinewinking ). Cu cea de-a doua problema nu prea stiu cum sa te ajut, eu cred ca nu ti-au fost raspunsurile acceptate.winking Probabil nu respectau regulile, daaaaar, mult mai bine ar fi sa o contactezi pe Raluca ( CONTACT -sus, in dreapta). Pa, pa! :*

| A4TECHH a răspuns:

Pt ca asa trebuie sa fie asa ca respecta situ-l