| miry a întrebat:

De ce nu pot rasunde mesajelor primite tot prin mesaj? scriu rasunpunsul dar cand dau click sal trimita imi zice ca imi trebuie adresa de email a voastra?
voi cum mi-ati trimis mie mesaj?
sunt noua si nu stiu, va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci asa mi s-a intamplat si mie
cum esti la inceput tu trebuie sa intri in id-ul cu care ai facut contul pe acest site si intri in email...in email trebuie sa activezi un mesaj primit de pe TPU
daca nu reusesti trm un mesaj privat si mai vb dar sunt sigura k asa e k si eu sunt noua pe acest site
succes

3 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Intra pe mail si activeaza-ti contul ca sa poti trimite mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Miry,
Ti-am trimis o cerere de prietenie. Poti sa o accepti. Apoi, ai sa vezi, la profilul tau, sub fotografie 2 link-uri: unul cu Adauga ca prieten si al doilea cu Trimite un mesaj. Poti accesa acest link (al doilea), scrii mesajul pentru persoana respectiva si apoi dai trimitere. La adresa ta de email iti va veni un mesaj ce confirmare email. Apasa pe link-ul respectiv si atunci mesajul va fi trimis persoanei respective (acest lucru mi-a fost cerut si mie doar o singura data).
Mult succes,
Daniela

| symona_7500 a răspuns:

PAI URMEAZA PASI CE ITI ZIC EI SA FACI CU MAILU