| YunaBloo a întrebat:

De ce un pachet are doar 20 de tigari?

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Cică ce e mult strică...

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Sunt pachete si cu 10 tzigari si cu 25 tzigari in pachet

| SexAndDrugs a răspuns:

Pai cate vrei sa aiba? 100?
Crede-ma ca la 100 de tigari pe zi o sa ai dependenta mare de ele si o sa ai probleme mari cu plamanii happy

| YunaBloo explică:

Frate niciunul nu ma-ti ajutat cu nimic,ma refeream la criterii,ceva gen daca nu ai voie sa deti mai multa nicotina. nu v-am intrebat daca strica,nu imi pasa daca unele pachete au mai multe tigari sau nu, sunt doar curioasa daca au anumite motive pentru care sa aleaga un numar standard, cum ar fi 20, de tigari.