| Rambo14826212 a întrebat:

De curând în bloc s-a montat un nou interfon. La vechiul interfon intrarea se făcea pe lângă cartela și cheie și cu un cod de acces. Acum cu noul interfon administratorul este mârlan și nu dorește sa-mi transmită codul de acces. Interfonul este de la INTERADA (http://interfoane.ro/......duse.png). Cei care aveți acest tip de interfon, puteți sa-mi spuneți ce cod de acces aveți? Poate se potrivește. E aiurea sa car cheia după mine învățat fiind cu cod :((((

1 răspuns:
| alex15ccc a răspuns:

Codul de acces este unic, il poti "ameninta" pe adminstrator ca vei face plangere sau incearca sa vorbesti cu firma care a instalat interfonul.