| Vlad_2050 a întrebat:

De curand m-am gandit sa imi achizitionez o noua pereche de role si ma gandeam sa imi iau: http://www.skates.ro/....../index.php As dori ca cine are acest model de role sa imi dea informatii despre ele (daca ghetele sunt usoare sau grele, daca obosesti repede dupa ce te plimbi cu ele etc).

1 răspuns:
| western a răspuns:

Sunt niste role extraordinare care ofera o siguranta a incheieturii piciorului si nu lasa piciorul sa transpira sau sa oboseasca.Este alegerea cea mai buna.